VABILO IN POZIV

Vabilo in poziv za oddajo predlogov za podelitev priznanj za športne dosežke v letu 2023 – Športnik Vrhnike za leto 2023

Športna zveza Vrhnika poziva vsa društva, klube, organizacije in posameznike, da posredujejo predloge za podelitev priznanj športnikom in športnim delavcem za osvojene športne dosežke v letu 2023. Predloge je potrebno osredovati na obrazcih, ki jih lahko dobite v prostorih Športne zveze Vrhnika na podlagi predhodnega dogovora po telefonu 041 820 764 ali po e-pošti, če zanje zaprosite na e-naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.. Obrazci so dostopni tudi na spletni strani: www.sportnazveza-vrhnika.si. Poleg tega je potrebno k predlogu priložiti tudi kopije dokazil o doseženih rezultatih (listine, priznanja, časopisni članki ipd). Prosimo, da vsi zainteresirani predloge pošljete na naslov: Športna zveza Vrhnika, Tržaška cesta 9, 1360 Vrhnika, p.p. 88 ali jih osebno dostavite na sedež zveze najpozneje do 31. januarja 2024. Upoštevajo se športni rezultati doseženi v letu 2023. Posebej opozarjamo predlagatelje in zainteresirane, da Komisija za podelitev priznanj ne bo upoštevala vlog, ki bodo prispele po tem roku.

OBRAZEC

Športna zveza Vrhnika